Vyhľadávanie

Ponuka

Premývačka pipiet ultrazvuková Sonorex

Premývačka pipiet ultrazvuková, SONOREXZabezpečuje súčasné čistenie ultrazvukom a automatické preplachovanie v jednom prístroji. Pokiaľ chceme čistiť pipetu, ktorá má vo vnútri zaschnuté nečistoty, preplachovanie obvykle nepomôže. Možností, ako racionalizovať tento druh práce v laboratóriách je použitie ultrazvukovej premývačky pipiet. Premývanie pipiet čistiacim roztokom za súčasného pôsobenia ultrazvuku je účinné a rýchle a je vlastne kombináciou mechanického účinku ultrazvuku a chemického účinku rozpúšťadla. Čistiaci efekt ultrazvuku dosiahne aj do dutín, kde sa nedostanete kefkou.
Ultrazvuková premývačka je určená pre pipety s dĺžkou až 750 mm. Pripája sa na prívod vody z rady, spotreba vody cca 2 l/min. Pipety v košíku vložíte do premývačky s náplňou čistiaceho prostriedku a môžete nechať ľubovolne dlhú dobu v pôsobení ultrazvuku. Chod ultrazvukového generátora je ovládaný časovým spínačom v rozsahu 1-60 min. Nakoniec otvoríte prívod vody a vyčistené pipety dôkladne prepláchnete. Všetko sa môže robiť len s minimálnou účasťou obsluhy.
Súčasťou dodávky je: premývačka pipiet, kôš, viečko, čistiaci koncentrát TICKOPUR R33 (5 litrov) a TICKOPUR R27 (1 liter).
Hmotnosť: 22 kg.

Obj. číslo Názov Rozmery pr. x v (mm) Objem (l) Výtokový kohút    
395 367 100 140 PR 140 C 150/765 13,5 Ano    


naspäť

Novinky

Created by WebSlužby.sk
Connection error